PANEL ZGRZEWANY 3D/2D

Panel zgrzewane to trwałe, bezpieczne i uniwersalne zastosowanie do
każdego typu ogrodzeń. Zapewniając najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne oraz wysoki poziom estetyki przy produkcji panelu stosujemy ocynk ogniowy wykonany zgodnie z normą PN-EN ISO 1461 lub lakierowanie proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL na podkładzie z ocynku


Technologia

Panel zgrzewany jest wykonywany technologią zgrzewania drutów stalowych.

Produkcja odbywa się przy użyciu najnowszych dostępnych technologii zgodnie z zachowaniem ścisłych norm jakościowych, zarówno materiałowych, produkcyjnych, jak i dotyczących zabezpieczenia antykorozyjnego.

Możliwość wyboru kolorystyki to udogodnienie estetyczne i dodatkowa powłoka antykorozyjna o grubości do 120 mikronów którą stanowi lakier proszkowy.


Zalety

• duża sztywność wynikająca z zastosowanego drutu stalowego wysokiej jakości o średnicach Ø 4 mm, Ø 5 mm lub Ø 6 mm oraz profilowań (przegięć) poziomych

• solidne zabezpieczenie antykorozyjne – ocynk ogniowy lub ocynk + lakier proszkowy

• kompleksowość systemu: system oferuje panele o różnych wysokościach, słupki umożliwiających montaż w gruncie, na cokołach, posadzkach itp. oraz wszystkie niezbędne do montażu akcesoria.

• Uzupełnieniem systemu jest szeroka gama bram przesuwnych, wraz z automatyką oraz furtek

Katalogi Bordum

Zapoznaj się z naszą firmą i sprawdź nasze najnowsze produkty. Przeglądając nasze katalogi dowiesz się wszystkiego na temat naszej oferty oraz zainspirujesz się gotowymi realizacjami nowoczesnych ogrodzeń.