O nas

Kompletna obsługa

Firma EL-BUD SYSTEM zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem ogrodzeń betonowych, systemowych, modułowych, metalowych, drewnianych o zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach.

Bogata oferta

Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji. EL-BUD SYSTEM jest firmą założoną w 2010 roku, należącą do czołówki prowadzących tego typu działalność na terenie Polski.

Uznanie i renoma

Oferowane przez nas ogrodzenia cieszą się dużym uznaniem klientów, posiadają renomę estetycznie wykonanych, solidnych i trwałych.

Charakterystyka firmy

Firma EL-Bud SYSTEM powstała w 2010 roku. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z dużymi ambicjami i perspektywami na przyszłość. Od początku działalności firma prężnie się rozwijała i na dzień dzisiejszy jesteśmy czołową firma w rejonie zajmującą się produkcją, sprzedażą oraz montażem wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Wierzymy, że ogrodzenia to coś więcej niż przęsła, furtka i brama wjazdowa, to również wyznaczenie własnej przestrzeni i bezpieczeńśtwo dla rodziny i bliskich. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.